محصولات سفارشی

محصولات سفارشی

پیمان الکتریک توانایی خود را جهت تامین کلیه کالاهای خارجی و و حمل و ترخیص کالا دارای سابقه چندین ساله و ورود به نمایشگاه های بین المللی خارجی اعلام می دارد که انواع این کالاها را به مشریان گرامی ارائه نماید.

خرید کالای خارجی تخصص ماست. پیمان الکتریک کلیه موارد خرید کالا از جمله سفارش و تحویل و ترخیص و حمل کالا را به عهده می گیرد.

جهت سفارش کالای خارجی با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

چراغ های هشدار دهنده Werma

چراغ سیگنال و چراغ هشدار دهنده werma با ارائه اعلام هشدار در زمان صحیح باعث جلوگیری از وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی می گردد. چراغ سیگنال werma که در انواع TwinLIGHT و TwinFLASH هستند دو عملکرد روشنایی را در یک عنصر ادغام کرده و قابلیت کارکردن از راه دور را دارند و برای تنظیم سطح پویایی مختلف هم می توانند تنظیم شوند.

چراغ سیگنال werma مدل Maxi TwinFLASH یک جایگزین واقعی برای چراغ های چشمک زن زنون یا چراغ های دارای آینه های گردان با پتانسیل های فراوان هستند که برای جلب توجه در هنگام اعلام هشدار طراحی شده اند.

خرید چراغ سیگنال werma:


جهت مشاوره و خرید چراغ سیگنال werma، با شماره های زیر تماس بگیرید. 33993009 21 0098

مشاهده موارد...

فیوز باسمن

فیوز باسمن Bussmann یک وسیله ایمنی الکتریکی است که برای محافظت از جریان بیش از حد مدارعمل می کند. مؤلفه اساسی آن یک سیم یا نوار فلزی است که هنگام جریان زیاد ذوب شده  و در نتیجه جریان را قطع می کند.

شرکت باسمن Bussman تولید کننده انواع فیوزهای فشار قوی فیوز سیلندری فیوز دستگاه جوش و فیوز روغنی می باشد. 

فیوز باسمن (Bussmann fuse )  به عنوان وسیله اصلی ایمنی استفاده می شود. امروزه هزاران طرح فیوز باسمن وجود دارد که بسته به کاربرد ، دارای درجه بندی  جریان و ولتاژ خاص ، ظرفیت قطع جریان و زمان پاسخگویی می باشند. زمان و ویژگی های عملکرد فعلی فیوزها برای محافظت مناسب و بدون ایجاد وقفه بدون نیاز ، انتخاب می شوند. مقررات سیم کشی معمولاً حداکثر امتیاز جریان فیوز باسمن را برای مدارهای خاص تعیین می کنند. مدارهای کوتاه ، اضافه بار ، بارهای ناسازگار یا خرابی دستگاه ، دلایل اصلی عملکرد فیوز باسمن در زمان مناسب هستند.

خرید فیوز باسمن Bussman:

جهت مشاوره و خرید فیوز باسمن، با شماره های زیر تماس بگیرید. 33992998 21 0098

مشاهده موارد...

انکودر بامر Baumer

 شرکت بامر آلمان Baumer تولید کننده انواع انکودر های ابسولوت  انکودر افزایشی انکودر نوری انکودر مغناطیسی و ... می باشد. پیمان الکتریک قادر به ارائه انواع انکودر بامر می باشد. این انکودر ها دارای استانداردهای اروپایی و بین المللی می باشد.

خرید انکودر بامر Baumer:


جهت مشاوره و خرید خرید انکودر بامر Baumer آلمان، با شماره های زیر تماس بگیرید. 33993009 21 0098

مشاهده موارد...

انکودر TR

 شرکت TR Electronic تولید کننده انواع انکودر های ابسولوت  انکودر افزایشی انکودر نوری انکودر مغناطیسی و ... می باشد. پیمان الکتریک قادر به ارائه انواع انکودر TR می باشد. این انکودر ها دارای استانداردهای اروپایی و بین المللی می باشد.

خرید انکودر TR:


جهت مشاوره و خرید خرید انکودر TR، با شماره زیر تماس بگیرید. 33993009 21 0098

مشاهده موارد...

تریستور پیچی IXYS | دیود پیچی IXYS | پل دیود

شرکت  IXYS تولید کننده انواع تریستور پیچی ، دیود پیچی ، دوبل تریستور ، دیود تریستور ، پل دیود ، پل دیود تک فاز و پل دیود سه فاز می باشد. پیمان الکتریک قادر به ارائه انواع تریستور پیچی IXYS ، دوبل تریستور IXYS  و دیگر محصولات می باشد. این تریستور و دیود ها دارای استانداردهای اروپایی و بین المللی می باشد. .

خرید و فروش IXYS:


جهت مشاوره و خرید و فروش IXYS، با شماره زیر تماس بگیرید. 33993009 21 0098

مشاهده موارد...