سنسور

سنسور

سنسورها وسیله هایی هستند که جهت تشخیص مقادیر مختلف یا اندازه گیری اشیاء استفاده می شوند. سنسور Ifm و سنسور Sick از سنسورهایی هستند که دارای محصولات گسترده ای شامل انواع سنسور القایی، سنسور نوری، سنسورخازنی ، سنسور مغناطیسی ، سنسور  فتوالکتریک، سنسور زاویه، سنسور لیزری، سنسور فیبر نوری می باشند.

سنسور القایی مجاورتی می تواند اجسام فلزی را که به سنسور نزدیک می شوند ، بدون تماس فیزیکی  ، تشخیص دهد. بر اساس کاربرد، سنسور القایی مجاورتی تقریباً به سه نوع زیر طبقه بندی می شود:

نوع اول: نوسان فرکانس بالا با استفاده از القایی الکترومغناطیسی

نوع دوم: مغناطیسی با استفاده از آهنربا  

نوع سوم :  خازن با استفاده از تغییر در ظرفیت.

خرید سنسور القایی و خرید سنسور نوری

برای خرید سنسور القایی و سنسور نوری با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

سنسور Ifm آی اف ام | فروش

سنسورهای IFM آی اف ام شامل سنسور القایی IFM  ، سنسور نوری IFM  ، سنسور فتو الکتریک IFM  ،IFM  سنسور خازنی IFM  و سنسور مغناطیسی هستند که به توضیح کاربرد سنسور القایی IFM می پردازیم. همچنین پیمان الکتریک ، نماینده فروش و خرید فلومتر IFM آی اف ام ، تراسمیتر فشار IFM ، پرشر سوییچ یا کنترلر فشار IFM ، سنسور لرزشی IFM و سنسور التراسونیک IFM می باشد.

سنسور القایی Ifm (inductive sensor ) دستگاهی است که از اصل القای الکترومغناطیسی برای تشخیص یا اندازه گیری اشیاء استفاده می کند. هنگامی که جریان از طریق آن عبور می کند ، یک سلف میدان مغناطیسی ایجاد می کند. در عوض ، هنگامی که میدان مغناطیسی از طریق آن تغییر کند ، جریان از طریق مدار حاوی سلف جریان می یابد. این اثر را می توان برای تشخیص اشیاء فلزی که با یک میدان مغناطیسی در تعامل هستند ، استفاده کرد. مواد غیر فلزی مانند مایعات یا انواع الودگی با میدان مغناطیسی تداخل ندارند ، بنابراین یک سنسور القایی می تواند در شرایط مرطوب یا کثیف کار کند.

خرید سنسور القایی Ifm

برای خرید سنسور القایی ifm با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

مشاهده موارد...